معماران : بهنام مشهدی ، پویان قاسم زاده

متراژ : ۲۶۵ متر

تاریخ شروع پروژه : تیر ۱۳۹۹ – تهران ، یوسف آباد

نام پروژه : دفتر مهندسی و معماری آمود

سبک : معماری مدرن

طراحی داخلی و دکوراسیون دفاتر اداری یکی از تخصص های استودیو معماری آشینه می باشد اما این کار زمانی جذاب و چالش بر انگیز خواهد شد که برای دفاتر همکار و دوست باشد .

شرکت فنی و مهندسی آمود پس از خرید ملک در منطقه یوسف آباد تهران درخواست طراحی داخلی از استودیو معماری آشینه داشته که بررسی اولیه جهت المان های حساس و مهم از جمله ورودی ها و خروجی ها ، نورپردازی ، بافت ساختمان ، محیط اداری منطقه و سبک و نوع مشتریان صورت پذیرفت و پس از آن طی جلسات مختلف طرح نهایی آماده گردید .

معماری داخلی و دکوراسیون طراحی شده با استفاده از معماری مدرن و طراحی نوآورانه باعث تغییر درونی میشود و ما را به حرکت  در می آورد و اجازه میدهد به چیزی جدید تبدیل شویم .ما در طراحی داخلی و دکوراسیون اداری به دنبال کنجکاوی هستیم تا بررسی کنیم که چگونه این نوآوری می تواند در پروژه ها ، مکان ها و افراد کار کند .

با استفاده از خطوط و نورهای خطی حس حرکت در فضا ایجاد شده که با فرم های نرم تضاد به وجود آورده و باعث کنجکاوی میشود معماری داخلی با توجه به نیاز کارفرما و نوع قرارگیری دفتر ریاست  تسلط را بر تمام بخش های کاری ایجاد کرده است .

قسمت های ایجاد شده متناسب با فضاهای کاربری فرم دهی شده اند ، در طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق جلسات با توجه به نورپردازی مورد نیاز ، سیستم صوتی جلسات و صداهای محیطی سعی گردید فضا کاملا ساده و مینیمال و در عین حال از پارتیشن بندی استفاده نشود تا یک فضای امن تر ایجاد گردد ضمن اینکه در این بخش از فضا بتوان محیط های کثیف و نازیبای اداری مانند آبدارخانه و انبار را در کنار آن پوشش داد.

پارتیشن شیشه ای استفاده شده بمنظور شفافیت و اشراف پرسنل نسبت به یکدیگر ، ایجاد آرامش بصری و همچنین بکارگیری متناسب نورپردازی مورد استفاده قرار گرفته است .

تماس با پشتیبان آشینه