معماری داخلی و دکوراسیون شرکت مالی ایجنت کاوه

معماران : فرخ اسکویی ، سپند علیزاده

متراژ : ۲۷۰ متر

تاریخ شروع پروژه : بهمن ماه ۱۳۹۹

سبک : تلفیقی

آدرس : تهران ، بلوار اندرزگو

در این پروژه بنا بر درخواست کارفرما در ابتدا طراحی داخلی اتاق ۲۰ متری مدیریت در دستور کار استودیو معماری آشینه قرار گرفت.

معماری داخلی و طراحی دکوراسیون اداری  را در راستای تولید محتوی و فیلمبرداری نیاز داشتند .

سه فضا در یک اتاق طراحی گردید که هر کدام نماد ها و المان های خاص خود را دارا هستند .

 

سه فضا در یک اتاق طراحی گردید طراح و دکوراسیون سه لوکیشن فیلمبرداری نیاز به نگاه تخصصی دارد زیرا نوع نور پردازی ، زاویه دوربین ، رنگ بندی ، حالت زوم دوربین و … مواردی است که باید در ابتدای کار طراحی داخلی کاملا مورد بررسی قرار گیرد .

استفاده از سبک تلفیقی به واسطه نگاه روانشناسانه نوع کاربری اداری و تخصصی مالی این واحد در معماری داخلی لحاظ گردید .

طراحی و ساخت کتابخانه ، طراحی و ساخت نقشه جهان ، طراحی و دوخت پرده ، انتخاب قاب بندی دیوار ها ، استفاده از انواع نور های محیطی و نقطه ای ، انتخاب نوع میز مدیریت از لحاظ جنس و طرح ، انتخاب مبلمان ، انتخاب رنگ محیط همگی در قالب طراحی دکوراسیون اداری خاص این طرح چالش های جذابی را برای استودیو معماری آشینه ایجاد کرد .

در مرحله بعدی پروژه طراحی و دکوراسیون داخلی راهرو و یک اتاق صرافی به پروژه اضافه گردید که سعی بر آن شد با انتخاب رنگ ، نوع جنس مورد استفاده دکوراسیون داخلی که ترموود باشد و نورپردازی  خاص علاوه بر ایجاد یک محیط ایده آل ، آرامش و امنیت خاطر به مشتریان مجموعه تعالی گردد .

 

در معماری داخلی انتخاب رنگ سبز در کنار استفاده از متریال چوب واقعی ترموود الهام گرفته شده از طبیعت حس خاص بودن فضا و صمیمیت را اثر بخشی می نماید .

در طراحی و دکوراسیون اتاق صرافی خاص بودن را در سادگی و با رنگ های مات و ساده برگزیدیم .

تماس با پشتیبان آشینه