معمار : بهنام مشهدی

CG artist : فاطمه ملاشریفی

متراژ : ۳۹۵ متر مربع

موقعیت : سعادت آباد

تاریخ پروژه : فروردین ۱۴۰۱

سبک : مدرن

طراحی و دکوراسیون فضا های اداری مشترک یا co work امروزه با توجه به هزینه های اجاره و خرید ملک در اکثر کشور های دنیا برای شرکت های کوچک بسیار مقرون بصرفه تر است .

در این پروژه ۳ شرکت مهندسی بمنظور انجام یک پروژه مشترک پتروشیمی بصورت همزمان در فضا های اشتراکی فعالیت می نمایند .

نکته بسیار مهم در این سبک از پروژه ها همواره توجه به نیاز هر سه مجموعه می باشد و نیاز های افراد بایستی بر اساس اصول طراحی داخلی اداری و منطبق بر استاندارد های روز دنیا باشد .

ایجاد فضای امن ، راحت و با در اختیار دادن کلیه نیاز های یک کارمند در طراحی دکوراسیون اداری یکی از اساسی ترین اجزا مهم در ایجاد فضای مناسب می باشد.

استفاده بهینه از نور طبیعی و تلفیق آن با نور مصنوعی و ایجاد نور یکنواخت در تمام محیط جز اصول مهم در طراحی دکوراسیون داخلی اداری خواهد بود .

بکار گیری گیاهان در جای مناسب در جانمایی و دکوراسیون فضای اداری متناسب با میزان آبدهی و نوردهی محیط بسیار کاربردی و مفید خواهد بود.

مبلمان اداری ، میزهای کار ، لپ تاپ ، کامپیوتر ، سیستم صوتی و تصویری و … در طراحی داخلی اداری بایستی به شکل دقیق جایگذاری گردد تا نحوه حرکت پرسنل با سایر پرسنل مشغول به کار تداخل ایجاد ننماید و حریم امن تمام پرسنل به شکل کامل رعایت گردد.

انتخاب رنگ در دکوراسیون داخلی اداری همواره متناسب با برند سازمانی و هویت بصری شرکتها و ادارات می باشد و در پروژه های طراحی و دکوراسیون داخلی اداری یکی از نکاتی است که طراح معمار را به چالشی جذاب دعوت می نماید .

فضای بسیار مهم در شرکت ها و محیط های اداری بخش استراحت ، مطالعه و نهارخوری پرسنل و یا مراجعین و مهمانان می باشد که در طراحی دکوراسیون داخلی این مجموعه با نگاهی ویژه به این بخش یک محیط آرام و در عین حال باز و گسترده را در نظر گرفتیم که افراد در جو محیط کار قرار گرفته و انرژی و پتانسیل محیط کاری همسان و همگون گردند .

طراحی داخلی و دکوراسیون بخش پذیرش بسیار ساده و در عین حال کار آمد پاسخگوی کلیه نیاز های سازمانی بوده و ضمن صرفه جویی در فضای اداری با حداقل پرسنل مورد نیاز اقدامات محوله را انجام داده و تسلط کافی به فضاهای مورد نظر خواهد داشت .

اتاق جلسات و مدیریت بمنظور ایجاد فضایی با سکوت اداری بیشتر و حریم خصوصی بالاتر بصورت جداگانه پیش بینی گردید اصولا در معماری داخلی طراحان دکوراسیون تلاش می کنند فضاها بد‌ون دیوار و باز باشند ولیکن در این پروژه بنابر نظر کارفرما جداسازی کامل صورت پذیرفت  .

استودیو معماری آشینه در این پروژه تمام مراحل طراحی و دکوراسیون داخلی را بصورت گام به گام با حضور و نظر کارفرما و منطبق بر استاندارد های معماری و علم دکوراسیون داخلی پیش برده است .

تماس با پشتیبان آشینه