1. بازسازی ساختمان مسکونی و بازسازی ساختمان اداری پرکاربردترین حوزه‌های بازسازی میباشد طراحی و ساخت و اجرای ساختمان و ساختمان سازی علاوه بر ساختمان های جدید شامل بازسازی منازل ، شرکت های اداری و تجاری قدیمی نیز می‌گردد.

   بازسازی ساختمان با افزایش فضای کاربری و تغییرات متریال مصرفی کیفیت زندگی افراد ساکن را نیز بالا تر می برد بازسازی ساختمان بهترین راهکار برای تغییر روحیه افراد و مقرون به صرفه ترین روش برای بهبود عملکرد آنها میباشد.

   بازسازی شامل بخش‌های گوناگونی است که یک بخش به زیرساخت‌هاو یک بخش شامل دکوراسیون است.

   قبل از شروع بازسازی حتماً باید به اهداف پروژه فکر شود.

  گاهی هدف از بازسازی رفع عیب های ساختمان است و گاهی برای ایجاد فضای مناسب تر خواهد بود .

  استودیو معماری داخلی و دکوراسیون آشینه همواه مقرون به صرفه ترین راهکار و بهترین طراحی داخلی را برای بازسازی به شما پیشنهاد خواهد داد.

   

 1. انواع بازسازی ساختمان :

  ۱) بازسازی و اجرای کامل: در این نوع پروژه فقط ستونها و اسکلت ساختمان حفظ می گردد و کلیه موارد از جمله سرویس بهداشتی ، حمام، آشپزخانه، راهرو، دیوارها و… تخریب می گردد در ادامه پروژه بازسازی موارد مقاوم سازی سازه ، بازسازی زیرزمین و انباری ،طراحی پلان، طراحی داخلی ، بازسازی تمامی زیر ساخت های مکانیکی و الکتریکی (آب و برق، فاضلاب و تلفن) انجام می گیرد.

  ۲) بازسازی داخلی : در این نوع بازسازی به زمان کمتر و هزینه کمتری نیاز است و بیشتر موارد در طراحی و دکوراسیون داخلی تعریف می گردد که شامل کفپوش، دیوارپوش، نقاشی ساختمان ،سقف، نورپردازی، کابینت ها و سرویس بهداشتی و حمام می شود.

  ۳) بازسازی نمای ساختمان : نیاز به طراحی مجدد نما ، تخریب و نوسازی نما ساختمان میباشد.

  هزینه بازسازی ساختمان :

  اصلی ترین سوال کلیه مالکان ساختمان همواره هزینه تمام شده بازسازی ساختمان می باشد که برای برآورده دقیق بایستی

 1. لیست کامل خواسته ها ، نیاز ساختمان و دستمزد به صورت دقیق پس از بازدید های اولیه مشخص گردد.

  استودیو معماری و دکوراسیون داخلی آشینه به شما این تعهد را می‌دهد که همواره در طول مسیر بازسازی و نوسازی در کنار شما خواهد بود برای ثبت سفارش بازسازی فرم درخواست را بر نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید.
تماس با پشتیبان آشینه در واتساپ